Krmivo pro králíky

Naše krmné směsi pro králíky obsahují všechny potřebné vitamíny a minerály, které králíkům přispívají k jejich zdravému růstu. V naší nabídce si můžete vybrat KR-AK - Kompletní krmivo pro vykrmované králíky s antikokcidikem, KR - Kompletní krmivo pro vykrmované králíky bez antikokcidika, KR-KS - Kompletní krmivo pro králice v laktaci, KR speciál - Kompletní krmivo pro odchov králíků. U všech našich produktů vždy najdete doporučení pro způsob použití.

Při naší výrobě klademe mimořádný důraz na kvalitu vstupních surovin, u kterých požadujeme původ od českých producentů. V případě zájmu jsme schopni vyrobit speciální šarže krmiva na základě individuálních požadavků odběratele. Pokud budete mít jakékoliv dotazy ohledně krmných směsí pro drůbež, neváhejte nás kontaktovat.

KR-AK - Kompletní krmivo pro vykrmované králíky s antikokcidikem

Způsob použití
Směs zabezpečuje plnohodnotnou výživu vykrmovaných králíků. Zkrmujeme ad libitum, je nutné zajistit králíkům stálý přístup ke zdravotně nezávadné vodě.

KR - Kompletní krmivo pro vykrmované králíky bez antikokcidika

Způsob použití
Směs zabezpečuje plnohodnotnou výživu vykrmovaných králíků. Zkrmujeme ad libitum, je nutné zajistit králíkům stálý přístup ke zdravotně nezávadné vodě.

KR-KS - Kompletní krmivo pro králice v laktaci

Způsob použití
Směs zabezpečuje plnohodnotnou výživu vykrmovaných králíků. Zkrmujeme ad libitum, je nutné zajistit králíkům stálý přístup ke zdravotně nezávadné vodě. Obsahuje antikokcidikum.

KR speciál - Kompletní krmivo pro odchov králíků

Způsob použití
Krmná směs je určena pro zájmové chovy. Ve směsi je zvýšen obsah bílkovin, aminokyselin a snížena energie. Takto sestavená receptura přispívá ke snížení projevů exteriérových vad při odchovu mladých králíků. Zkrmuje se samostatně nebo s přídavkem kvalitního sena a slámy. Zejména u malých a zakrslých plemen je třeba hlídat hmotnost dle standardu chovaného plemene a snížit dávku směsi a přidat sena a slámy. Je nutné zajistit stálý přísun čerstvé a nezávadné vody. Směs neobsahuje antikokcidikum.